FAMILY NET

Poskytovatelia zliav
logoTT logoAT logoBSK logoBurgerland

Kalendár podujatí

Dnes je: 28.03.2020

Milé rodiny,

chcete stráviť príjemný deň s deťmi?

Výlet na Schneeberg

Dňa 11. októbra vyviezla zubačka Salamander rodiny zo Slovenska a z Rakúska  za jasnej modrej oblohy a tepla, po akom sme tak často v lete túžili, na záverečnú oslavu  ukončenia  cezhraničného projektu Family net na vrch Schneeberg.

V Šamoríne sa stretli rodiny s deťmi

17. 9. 2014 – V hoteli Kormorán v Čilistove sa uskutočnilo ďalšie z medzinárodných stretnutí rodín v rámci prepojenia partnerských regiónov rodinnými kartami v projekte Family Net.

Medzinárodné stretnutie rodín.

Dňa 17.9.2014 o 1300 sa bude konať záverečné stretnutie projektových partnerov projektu FamilyNet ...

Propagačná akcia projektu Family Net na trnavskom jarmoku 11.9 - 14.9.

V dňoch 11.9. až 14.9. sa uskutoční ďaľšia propagačná akcia na tradičnom trnavskom jarmoku, kde možete zabaviť aj so svojími deťmi ...

Ďalšia propagačná akcia projektu

25.5.2014 sa na nádvorí u jezuitov v Trnave  v rámci  „Dňa rodiny“ uskutočnila ďalšia propagačná akcia projektu „Family Net“.

Projekt Family net rozbieha registráciu rodín

20. 5. 2014 – Trnavský samosprávny kraj pokračuje v aktivitách cezhraničného projektu Family net. Spolu s Bratislavským samosprávnym krajom a rakúskymi regiónmi Burgenland a Dolné Rakúsko vytvoria všetci štyria partneri sieť poskytovateľov zliav pre rodiny s deťmi, ktoré budú zaregistrované a dostanú tzv. rodinný pas.

Príhovor krajinskej radkyne pre rodinu v Burgenlande

Verena Dunstová

Milé rodiny!

V Burgenlande je peknou tradíciou ďalej rozvíjať a podporovať spoluprácu s našimi susedmi. Úzke kontakty ponad hranice našej krajiny v spoločnej Európe pre nás sú a vždy aj boli veľmi dôležité.
S projektom „Family Net“ sme v rámci programu ETS našli ďalšiu možnosť, ako spolu s našimi priateľmi na Slovensku vytýčiť pre naše rodiny cezhraničný smer.
Rodinný pas Burgenland je pre naše rodiny príbehom úspechu. Zľavy spolu s tipmi na využívanie voľného času prispievajú k väčšej rodinnej kultúre, lebo rodičia a deti sú povzbudzovaní k tomu, aby spolu trávili viac času.
O to viac ma teší, že aj naši susedia prejavili záujem o rodinný pas a v spoločnom projekte si teraz môžeme vymieňať cez hranice svoje skúsenosti. Okrem toho majú teraz naše rodiny možnosť využívať výhody v susedných štátoch, práve tak ako rodiny našich partnerských krajín u nás v Burgenlande. Projekt „Family Net“ tak umožňuje rodinám bližšie sa zomknúť aj v spoločnej Európe!
Keď dnes držíte v rukách prvé vydanie rodinného časopisu Trnavského kraja, je to viditeľné znamenie dobre fungujúcej cezhraničnej spolupráce. Obzvlášť ma teší, že Vám v ňom smiem predstaviť aj Burgenland so všetkými jeho zvláštnosťami: od rozmanitých podôb krajiny cez kultúrno-historické osobitosti až po ponuku pre rodiny plnú zážitkov. Nechajte sa prekvapiť!


Verena Dunstová
krajinská radkyňa pre rodinu v Burgenlande

 

 

 

 

 

 

Tento projekt je financovaný z Operačného programu „Program cezhraničnej spolupráce Slovenská republika - Rakúsko 2007 - 2013“