FAMILY NET

Poskytovatelia zliav
logoTT logoAT logoBSK logoBurgerland

Kalendár podujatí

Dnes je: 28.03.2020

Milé rodiny,

chcete stráviť príjemný deň s deťmi?

Výlet na Schneeberg

Dňa 11. októbra vyviezla zubačka Salamander rodiny zo Slovenska a z Rakúska  za jasnej modrej oblohy a tepla, po akom sme tak často v lete túžili, na záverečnú oslavu  ukončenia  cezhraničného projektu Family net na vrch Schneeberg.

V Šamoríne sa stretli rodiny s deťmi

17. 9. 2014 – V hoteli Kormorán v Čilistove sa uskutočnilo ďalšie z medzinárodných stretnutí rodín v rámci prepojenia partnerských regiónov rodinnými kartami v projekte Family Net.

Medzinárodné stretnutie rodín.

Dňa 17.9.2014 o 1300 sa bude konať záverečné stretnutie projektových partnerov projektu FamilyNet ...

Propagačná akcia projektu Family Net na trnavskom jarmoku 11.9 - 14.9.

V dňoch 11.9. až 14.9. sa uskutoční ďaľšia propagačná akcia na tradičnom trnavskom jarmoku, kde možete zabaviť aj so svojími deťmi ...

Ďalšia propagačná akcia projektu

25.5.2014 sa na nádvorí u jezuitov v Trnave  v rámci  „Dňa rodiny“ uskutočnila ďalšia propagačná akcia projektu „Family Net“.

Projekt Family net rozbieha registráciu rodín

20. 5. 2014 – Trnavský samosprávny kraj pokračuje v aktivitách cezhraničného projektu Family net. Spolu s Bratislavským samosprávnym krajom a rakúskymi regiónmi Burgenland a Dolné Rakúsko vytvoria všetci štyria partneri sieť poskytovateľov zliav pre rodiny s deťmi, ktoré budú zaregistrované a dostanú tzv. rodinný pas.

Propagačná akcia projektu Family Net na Trdlofeste v Skalici

Skalica - Trdlofest 1

17.5.2014 sa uskutočnila 2. propagačná akcia  projektu  „Family Net“ na  dni plnom trdelníka, vína a dobrej nálady  - na sklalickom Trdlofeste.  Deti si  v  priebehu celého dňa prišli na svoje na skákacích hradoch a roznych iných atrakciách, ktoré boli k dispozícií a rodičia si mohli zasúťažiť v súťaži o najlepší trdelník a ochutnať víno z oblasti Skalice. Súčasťou Trdlofestu bol aj pokus o prekonanie rekordu v pečení  MAXI trdelníka. K dobrej nálade všetkých prispeli aj tanečné a folklórne skupiny a muziky rôznych žánrov. Bola to vydarená akcia.

 

 


Skalica - Trdlofest 2

Skalica - Trdlofest3

Skalica - Trdlofest 4

Skalica - Trdlofest 5
Tento projekt je financovaný z Operačného programu „Program cezhraničnej spolupráce Slovenská republika - Rakúsko 2007 - 2013“